Kategorie sklepu


Wybierz dział

Nasz sklep akceptuje płatności PayPal
Dane kontaktowe
RADOŚĆ ŻYCIA
tel.: (22) 676-52-06
tel. kom.: 0609 382 458
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

Witaj w sklepie internetowym promującym zdrowie i radość życia w postaci książek, materiałów edukacyjnych i poradników edukacji siebie - prostych, praktycznych metod rozwiązywania problemów w życiu osobistym, partnerstwie, rodzicielstwie, wychowaniu dzieci, pracy zawodowej, radzenia sobie ze stresem i emocjami, budowania zdrowych relacji, osiągania satysfakcji i sukcesu w życiu. Polecam także (wkrótce w ofercie) materiały kursów korespondencyjnych tematycznych i cyklicznych (w cenie zawarte są materiały i konsultacje), jak i możliwość rezerwacji konsultacji indywidualnych związanych z w/w tematyką, jak również szkolenia tematyczne i cykliczne stacjonarne, prowadzone przez INSTYTUT PSYCHOSYNTEZY. Serdecznie zapraszam do skorzystania z powyższej oferty. Kontakt na stronę http://www.psychosynteza.pl lub instytut@psychosynteza.pl Zachęcam do natychmiastowego kontaktu po zamówieniu - poprzez adres instytut@psychosynteza.pl. Wtedy transakcja wyruszy w ciągu 24 godzin. W przypadku jakichkolwiek problemów z logowaniem czy zapłatą proszę o natychmiastowy kontakt na adres email: instytut@psychosynteza.pl lub telefon komórkowy 609 382 458

strona 2 z 2 (produktów: 29)

Psychosomatyczne, emocjonalne i duchowe aspekty chorób ze stresu (ebook)

Psychosomatyczne, emocjonalne i duchowe aspekty chorób ze stresu (ebook)

Wyjątkowa książka, pozwalająca uświadomić sobie głębokie korzenie wielu chorób cywilizacyjnych wywołanych stresem. Przynosi fundamentalne zrozumienie przyczyn – jakimi są zdeponowane w ciele emocje, przechowywane przez lata (często od dzieciństwa), będące „bombą” ze spóźnionym zapłonem, działających z ukrycia autodestrukcyjnych ładunków. Dlatego choroby te noszą coraz częściej nazwę „chorób energetycznych”.

dostępna ilość: 96 szt.

cena: 28.00
Człowiek kwantowy. Budowanie zintegrowanego podejścia do zdrowia i rozwoju człowieka (ebook)

Człowiek kwantowy. Budowanie zintegrowanego podejścia do zdrowia i rozwoju człowieka

Książka pozwalająca zrozumieć głębiej drogę rozwoju człowieka na przestrzeni indywidualnego życia (także w kontekście ewolucji ludzkości) oraz wielowymiarowe podejście do zdrowia.

dostępna ilość: 19 szt.

cena: 47.25
23.63
DZIECKO JEST MĄDRZEJSZE NIŻ MYŚLISZ

DZIECKO JEST MĄDRZEJSZE NIŻ MYŚLISZ

Książka zawiera ponad 40 porad "małej Ewuni - dużej Ewie". Wyjątkowe, niepowtarzalne obrazy, skojarzenia, pełne szczególnej, życiowej mądrości.

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 21.00
DORADZTWO / KONSULTACJE

DORADZTWO / KONSULTACJE

Różne formy i tematyka, dostosowana do potrzeb klienta indywidualnego i grup zawodowych (osobiste, pisemne), które są unikalne przez swą specyfikę - całościowe podejście do rozwoju człowieka i świata, określone nazwą "edukacji siebie", służące poprawie jakości życia i zdrowia ("wellbeing, wellness"), realizacji siebie, budowania szczęśliwych związków, wychowaniu, obejmujące wszystkie przestrzenie SZTUKI ŻYCIA I WSPIERANIA ZDROWIA i to zarówno indywidualnego jak i grupowego.

dostępna ilość: 60 minut

cena: 400.00
SZKOLENIA / KURSY usługi edukacyjne

SZKOLENIA / KURSY usługi edukacyjne

Szkolenia wspierania zdrowia i zrównoważonego rozwoju, unikalne kursy holistycznej edukacji zdrowotnej (dotyczące wszystkich przestrzeni życia). Dla pierwszych 5 osób zgłoszonych na kurs 1,2- dniowy rabaty. Ilość miejsc ograniczona.

dostępna ilość: 7 godzin

cena: 800.00
720.00